Hakkımızda

Hayatın yorgunluğundan, gündemin kaosundan kaçmak, boş vaktini değerlendirmek isteyenlerin ve meramını, dedikodusunu fotoğraflarla, giflerle, listelerle anlatmak isteyenlerin yeni medyası.

Genç dinamik kadrosuyla ödünlerinden taviz vermeyen, güldüren, eğlendiren, öğreten, gündemi yakalatan, haberlere farklı bir bakış açısı getiren, sizleri sıkmayan, gündemi madde madde eğlendirerek takip etmenizi sağlayan, sosyal medyayı elinizin altında tutan, vatandaşa hizmette tavan yapan site.

Vikilist.com 3-5 bordrolu çalışanın eğlence anlayışına hapsedilen içeriklere sizi mecbur bırakmaz. İçerikler sizden, benden, ondan, şundan, bundan yani halkın kendi böğründen çıkar. En çok güldüğümüz, en çok şaşırdığımız, yuh! Bu da olur mu? Dediğimiz,  meraktan çatlatan, hayretten afallatan içerikleri tarar bulur paylaşır.

 

Kulislere akar, DM’den yürür, İfşa eder, milletin arasındaki dedikoduları bir birine taşır… “Neden normal olmalıyız ki?” sorusunu sorar kendine… Ne kadar arıza varsa çıkarır. Yanlışa ayar olur, yeri gelir ayar verir ama her zaman dik durur. Dik durur ama diklenmez. Verilecek diyeti yoktur, verilmiş sadakasından ötürü… Senden ötürü mü benden ötürü mü polemiklerine girmez. Yeri gelir lafı dolandırır, yeri gelir çakar gider…

 

Vikilist.com’da macera asla bitmez! Hatta Türkiye’nin nabzını tutan yaratıcı editörlerimizi bir tarafa koyarsak, Vikilist.com’u ilk görenler O’nu Survivor’a benzettiklerini söylerlerler. Çünkü memleketin her yöresinden, her yaştan ve cinsten gönüllü yazarlar yanında ünlüler de Vikilist.com’a içerik üretmek için hınca hınç yarışır. Küçüğünden büyüğüne tüm ünlüler Sağlıktan spora, bilimden sanata, siyasetten iş dünyasına kadar bir çok konuda halkla aynı seviyeye iner, hemzeminde buluşur ve kahve muhabbeti tadında samimi yazılarıyla Vikilist.com’a renk katar.

 

Türkiye’nin alanındaki en iyi içeriklerini üreten, her biri marka olmuş iş ortakları da Vikilist.com için özel içerikler üretecek. Popüler kültür dergisi OT, Havacılığın kitabını yazan havayolu101, Türkiye’nin sinema rehberi Sinefesto.com, ülkemizin en ünlü doktoru Yard. Doç. Dr. Halit Yerebakan, iş dünyasının önemli dergilerinden biri olan The Brand Age’de bizlerle birlikte.