Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Dizi: Westworld

Diziler Yabancı Diziler Dünya -
Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Dizi: Westworld

HBO’nun yeni bombası, ‘Lost’tan bildiğimiz J.J. Abrahms’ın yeni dizisi Westworld dünya genelinde büyük bir başarı yakaladı.

Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Dizi: Westworld

Son iki bölümüyle sosyal medyada büyük ilgi uyandıran Western ve bilimkurgu karışımı olan dizinin yapımcısı, Jurrasic Park’ın yaratıcısı Michael Crichton. 

İlk sezonunda 100 milyon dolar gibi bir rakamla yayınlanmaya başlayan dizi, aslında 1973 yılındaki orijinal filmin uyarlaması.

Bu film daha sonra ‘Futureworld’ ve ‘Beyond Westworld’ adıyla yeniden dizileştirildi ancak ilgi görmedi.

Hikayesinde; kovboyların yer aldığı bir parkta yaşayan insan görünümlü robotların yer aldığı ve zenginlerin eğlenmek için gittikleri Westworld’ün setine gerçekten girmek istiyorsanız ödemeniz gereken bedel 40 bin dolar. Amerika’da HBO kanalında ekrana gelen dizi Lisa Joy ve Jonathan Nolan tarafından uyarlanıyor.


Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Dizi: Westworld

Hikayenin dizi versiyonunda Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson gibi ünlü oyuncular rol alıyor.

Sevilen dizinin geleceği uzunca bir süredir belirsizliğini koruyordu. Sonunda HBO cephesinden müjdeli haber geldi.

Westworld’ün ikinci sezonuyla ekrana döneceği açıklandı. İlk sezondaki bölümler şimdiye kadar ortalama 11.7 milyon izleyiciye ulaşmayı başardı.

Ancak yeni sezonun başlama tarihi 2018. Final 4 Aralık’ta olacak.


1
0
0
0
0
0
0

comment-vikilist VİKİLİST ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

vikilist-avatar

FACEBOOK ÜYELERİ NE DİYOR?